Karakteristike: Izvrstan izgled Dobra otpornost na udarce, vodootpornost i otpornost na koroziju Standardni setovi za montažu za držanje stupa Optimizirane dimenzije Dizajnirano s tehnologijom širokog pojasa, srednjim pojačanjem, niskim omjerom stojnog vala
Primjena: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi sustav
Slijedite ove postupke za postavljanje antene s nosačem, podesite kut nagiba antene, zategnite vijke i matice. (1) U-oblikovani setovi za montažu trebaju biti poravnani s vijkom antene, stavljeni na ravnu podlošku, opružnu kuku, poklopac vijka, a zatim osigurana matica. (2) U-oblikovani navojni štap M6 provučen je kroz nazubljeni i L-oblikovani setovi za montažu, antena se drži s motkom promjera 35-50 mm, a zatim osigurana matica. (3) Kako biste dobili najbolji signal, podesite kut nagiba antene pomoću položaja rupe u L-oblikovanju seta za montažu, zatim osigurajte sve matice i zatvorite kraj konektora antene. (4) Visina montaže treba biti veća od 3 metra od razine baze, a obližnja područja montaže nemaju visoke zgrade i veće metalne elemente. Ukratko, zemljište s otvorenim stranama.
| Artikal | Tehnički podaci |
| Frekvencijski raspon | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Dobitak | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Ulazna impedancija | 50Ω |
| Polarizacija | Vertikalno |
| Širina horizontalne zrake | 70°/60° |
| Širina vertikalne zrake | 55°/45° |
| Maksimalna snaga | 50 W |
| Vrsta konektora | N-žena |
| Dimenzija | 230X210X44mm |
| Radna temperatura | -40℃~+60℃ |
| Boja | Bijela |
| Montaža | Montaža na zid |
| Zaštita od munje | Uzemljenje istosmjerne struje |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
