Kutni adapteri koriste se za pričvršćivanje raznih kabelskih vješalica na kutne elemente tornja bez bušenja rupa u nozi tornja. Budući da RF sustav dalekovoda zahtijeva mnogo posebnih stezaljki za pričvršćivanje kabela i opreme, Telsto je otvorio ovu posebnu liniju za te posebne primjene. Možemo proizvesti stezaljke prema zahtjevima kupaca.
| Opće specifikacije | |
| Vrsta adaptera | Kutni adapter |
| Vrsta materijala | Nehrđajući čelik 304 |
| Maksimalno opterećenje | Trostruki sloj, kabel od 1 -5/8 inča |
| Montaža | Navojna rupa od 3/8 inča, 3/4 inča |
| Dimenzije | |
| Unutarnja duljina | 25,40 mm |
| Unutarnja širina | 22,23 mm |
| Vanjska duljina | 50,80 mm |
| Vanjska širina | 57,15 mm |
| Mehaničke specifikacije | |
| Maks. moment instalacije | 15,0 ft lb |
| Min. moment pri montaži | 11,0 ft lb |
| Debljina materijala | 2,667 mm |
| Pakirane specifikacije | |
| Visina | 150 mm |
| Duljina | 350 mm |
| Širina | 300 mm |
| Težina pošiljke | 23,30 kg |
| Količina paketa | 100 KOM |
Adapter od nehrđajućeg čelika koristi se za pričvršćivanje raznih vješalica za kabele na kutne elemente tornja bez bušenja rupa u nozi tornja.
· 1. Iznimno širok otvor od 2,5 cm za svestranost
· 2. rupe od 3/4'' prihvaćaju vješalice s kopčama
· 3. Materijal: nehrđajući čelik
· 4. Uključite vijak s četvrtastom glavom od nehrđajućeg čelika 3/8''X1-3/4''
| Broj dijela | Opis | Jedinica upravljanja |
| UA3 | Kutni adapter od nehrđajućeg čelika s navojnim rupama od 3/4" | Komplet od 10 komada |
| Trgovinski uvjeti | CIF, DDU, FAKTO TVORNICA |
| Uvjeti plaćanja | T/T, L/C, po dogovoru |
| MOQ | 1 |
| Mogućnost opskrbe | 100000 komada mjesečno |
| Vrijeme isporuke | 3-15 dana |
| Pošiljka | More, zrak, ekspres |
| Luka | Šangaj |
| Dostupnost uzorka | Da |
| Vrijeme uzorka | 3-5 dana |
| Pakiranje | Plastična vrećica, karton, paleta |