1. Karakteristična impedancija: 50Ω
2. Frekvencijski raspon: 0-4 GHz
3. Otpor kontakta Unutarnji vodič: ≤10 mΩ Vanjski vodič: ≤4 mΩ
4. Otpor izolacije ≥5000MΩ
5. Dielektrična otpornost ≤ 1,306.
6. Trajnost 500 ciklusa
1. Upit - Stručna ponuda.
2. Potvrdite cijenu, vrijeme isporuke, umjetničko djelo, uvjete plaćanja itd.
3. Telsto prodaja šalje proforma račun s pečatom slobode.
4. Kupac uplaćuje polog i šalje nam bankovnu potvrdu.
5. Početna faza proizvodnje - Obavijestit ćemo klijente da smo primili uplatu i izradit ćemo uzorke prema vašem zahtjevu, poslati vam fotografije ili uzorke kako biste dobili odobrenje. Nakon odobrenja, obavijestit ćemo vas da ćemo organizirati proizvodnju i obavijestiti vas o procijenjenom vremenu.
6. Srednja proizvodnja - pošaljite fotografije proizvodne linije na kojima možete vidjeti svoje proizvode. Ponovno potvrdite procijenjeno vrijeme isporuke.
7. Završna proizvodnja - Fotografije i uzorci proizvoda masovne proizvodnje bit će vam poslani na odobrenje. Također možete dogovoriti inspekciju treće strane.
8. Klijenti plaćaju preostali iznos i robu šalju besplatno. Također mogu prihvatiti uvjete plaćanja - preostali iznos na temelju kopije računa ili akreditiva. Obavijestite klijente o broju za praćenje i provjerite status.
9. Narudžba se može smatrati "završenom" kada primite robu i budete zadovoljni njome.
10. Povratne informacije za Freedom o kvaliteti, usluzi, povratnim informacijama s tržišta i prijedlozima. I možemo bolje.

Model:TEL-DINF.158-RFC
Opis
DIN ženski konektor za fleksibilni kabel 1-5/8″
| Materijal i prevlaka | |
| Kontakt u centru | Mesing / posrebrivanje |
| Izolator | PTFE |
| Tijelo i vanjski vodič | Mesing / legura presvučena troslojnom legurom |
| Brtva | Silikonska guma |
| Električne karakteristike | |
| Karakteristike Impedancija | 50 Ohma |
| Frekvencijski raspon | DC~3 GHz |
| Otpor izolacije | ≥10000MΩ |
| Dielektrična čvrstoća | 4000 V rms |
| Otpor središnjeg kontakta | ≤0,4 mΩ |
| Vanjski kontaktni otpor | ≤1,5 mΩ |
| Gubitak umetanja | ≤0,12 dB pri 3 GHz |
| VSWR | ≤1,15@-3,0 GHz |
| Raspon temperature | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodootporno | IP67 |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
