Značajke
◆ Široki frekvencijski pojas 698-4000MHz
◆ Pokrivenost 2G/3G/4G/LTE/5G
◆ Niska pasivna intermodulacija
◆ Nizak VSWR i umetnuti gubitak
◆ Visoka izolacija, za unutarnju i vanjsku upotrebu, IP65
◆ Široko se koristi za rješenja u zgradama
◆ Visoka usmjerenost / izolacija
◆ Nazivna snaga 300 W po ulazu, visoka pouzdanost
◆ Niski umetnuti gubitak, niski VSWR, niski PIM (IM3)
| Električne karakteristike | |
| Karakteristike Impedancija | 50 Ohma |
| Frekvencijski raspon | 698-2700 MHz |
| Maksimalni kapacitet snage | 300 W |
| Izolacija | ≥27 dB |
| Gubitak | ≤3,5 dB |
| VSWR | ≤1,25 |
| Unutarpojasni Riggple | ≤0,5 |
| IMD3, dBc@+43DbMX2 | ≤-150 |
| Vrsta konektora | N-žena |
| Količina konektora | 4 |
| Radna temperatura | -30-+55℃ |
| Primjene | Unutarnji |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
