Karakteristike: Izvrstan izgled Pogodno za običnu montažu na strop Široki frekvencijski pojas, niski stojni val, jaka sposobnost sprječavanja smetnji
Primjena: Unutarnja višesmjerna pokrivenost GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN sustav
| Mehaničke specifikacije | |
| Dimenzije | 204 x 115 mm |
| Težina | 0,5 kg |
| Materijal radijatora | Posrebreni mesing |
| Materijal radoma | ABS |
| Boja radoma | Bjelokostno bijela |
| Radna vlažnost | < 95% |
| Radna temperatura | -40~55 ℃ |
| Električne specifikacije | |
| Frekvencijski raspon | 806-960 MHz 1710~2500 MHz 2500-2700 MHz |
| Dobitak | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1,4 |
| Polarizacija | Vertikalno |
| Zaobljenost uzorka, dB | ±1 ±1 ±1,5 |
| Širina vertikalne zrake | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Ulazna impedancija | 50Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50 W |
| Konektor | N Ženski |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
