Karakteristike: Izvrstan izgled Pogodno za običnu montažu na strop Široki frekvencijski pojas, niski stojni val, jaka sposobnost sprječavanja smetnji.
| Artikal | Tehnički podaci |
| Frekvencijski raspon | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Dobitak | 3±1 dBi/4±1 dBi |
| VSWR | ≤2,0/ ≤1,5 |
| Ulazna impedancija | 50Ω |
| Polarizacija | Vertikalno |
| Širina horizontalne zrake | 360° |
| Širina vertikalne zrake | 85±15°/55±15° |
| Maksimalna snaga | 50 W |
| Vrsta konektora | N-žena |
| Promjer | Ø164x94mm |
| Boja | Bijela |
| Temperatura | Rad: -40℃~+60℃ |
| Raspon relativne vlažnosti | 5%~95% |
| Način montaže | Pričvršćeno vijcima |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
