806-960 MHz i 1710-2700 MHz
Vertikalna polarizacija
Za unutarnju ili vanjsku upotrebu
Montaža na zid ili montaža na cijev
Izvrstan izgled. Dobra otpornost na udarce, vodootpornost i otpornost na koroziju. Standardni setovi za montažu stupa. Optimizirane dimenzije. Dizajniran s tehnologijom širokog pojasa, srednjim pojačanjem, niskim omjerom stojnih valova.
Primjena: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi sustav
Slijedite ove postupke za postavljanje antene s nosačem, podesite kut nagiba antene, zategnite vijke i matice. (1) U-oblikovani setovi za montažu trebaju biti poravnani s vijkom antene, stavljeni na ravnu podlošku, opružnu kuku, poklopac vijka, a zatim osigurana matica. (2) U-oblikovani navojni štap M6 provučen je kroz nazubljeni i L-oblikovani setovi za montažu, antena se drži s motkom promjera 35-50 mm, a zatim osigurana matica. (3) Kako biste dobili najbolji signal, podesite kut nagiba antene pomoću položaja rupe u L-oblikovanju seta za montažu, zatim osigurajte sve matice i zatvorite kraj konektora antene. (4) Visina montaže treba biti veća od 3 metra od razine baze, a obližnja područja montaže nemaju visoke zgrade i veće metalne elemente. Ukratko, zemljište s otvorenim stranama.
Značajke:
● Izvrstan izgled
● Dobra obrambena sposobnost, otpornost na udarce, vodootpornost, antikorozivnost itd.
| Mehaničke specifikacije | |
| Dimenzije | 445*210*65 |
| Težina | 1 kg |
| Materijal radijatora | Bakar |
| Materijal radoma | ABS |
| Boja radoma | Bjelokostno bijela |
| Relativna vlažnost | 5%-95% |
| Radna temperatura | -40~60 ℃ |
| Komplet za montažu | Montaža na zid i montaža na cijevi |
| Električne specifikacije | |
| Frekvencijski raspon | 806-960 MHz 1710-2700 MHz |
| Dobitak | 10dBi 12dBi |
| VSWR | ≤1,5:1 |
| Polarizacija | Vertikalno |
| Širina snopa pri pola snage | V: 65/50° V: 55/40° |
| Omjer naprijed-natrag | 20 dB |
| Ulazna impedancija | 50Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50 W |
| Zaštita od munje | Uzemljenje istosmjerne struje |
| Konektor | N Ženski |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
