Karakteristike: Izvrstan izgled Dobra otpornost na udarce, vodootpornost i otpornost na koroziju Standardni setovi za montažu za držanje stupa Optimizirane dimenzije Dizajnirano s tehnologijom širokog pojasa, srednjim pojačanjem, niskim omjerom stojnog vala
Primjena: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi sustav
Slijedite ove postupke za postavljanje antene s nosačem, podesite kut nagiba antene, zategnite vijke i matice. (1) U-oblikovani setovi za montažu trebaju biti poravnani s vijkom antene, stavljeni na ravnu podlošku, opružnu kuku, poklopac vijka, a zatim osigurana matica. (2) U-oblikovani navojni štap M6 provučen je kroz nazubljeni i L-oblikovani setovi za montažu, antena se drži s motkom promjera 35-50 mm, a zatim osigurana matica. (3) Kako biste dobili najbolji signal, podesite kut nagiba antene pomoću položaja rupe u L-oblikovanju seta za montažu, zatim osigurajte sve matice i zatvorite kraj konektora antene. (4) Visina montaže treba biti veća od 3 metra od razine baze, a obližnja područja montaže nemaju visoke zgrade i veće metalne elemente. Ukratko, zemljište s otvorenim stranama.
| Mehaničke specifikacije | |
| Dimenzije | 203 x 45 mm |
| Težina | 0,28 kg |
| Materijal radijatora | Posrebreni mesing |
| Materijal radoma | ABS |
| Boja radoma | Bjelokostno bijela |
| Radna vlažnost | < 95% |
| Radna temperatura | -40~55 ℃ |
| Električne specifikacije | |
| Frekvencijski raspon | 694-960MHz 1710~2700MHz |
| Dobitak | 3,5 dBi 5 dBi |
| VSWR | ≤1,8 ≤1,8 |
| Polarizacija | 2-linearni |
| Širina horizontalne zrake | 360 360 |
| Širina vertikalne zrake | 85 55 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Ulazna impedancija | 50Ω |
| Maksimalna ulazna snaga | 50 W |
| Konektor | N Ženski |
| Omjer F/B | ≥10dBi ≥15dBi |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
