| N muški konektor RF koaksijalni lažni teret 50 W | |
| Broj modela | TEL-TLNM50W |
| Električni | |
| Karakteristična impedancija | 50 ohma |
| Frekvencijski raspon | DC-3 GHz |
| VSWR | ≤1,20 |
| Kapacitet snage | 50 W |
| RF konektor | N muški konektor |
| Materijal i prevlaka | |
| Naziv dijelova | Materijal |
| Tijelo konektora | Mesing |
| Izolator | PTFE |
| Unutarnji dirigent | Fosforna bronca |
| Kućište | Aluminij |
| Okoliš | |
| Radna temperatura | -45~ 85 ℃ |
| Temperatura skladištenja | -60~120℃ |
| Otpornost na vremenske uvjete | IP65 |
| Relativna vlažnost | 5%-95% |
| RoHs (2002/95/EZ) | U skladu s izuzećem |
| Težina (neto) | 340 g |
● Široki frekvencijski pojas DC-3 GHz
● Niskopropusna intermodulacija
● Niski VSWR
● Niska točnost slabljenja
● Široko se koristi za rješenja u zgradama
Naše usluge
1. Odgovorite na svoj upit u roku od 24 sata.
2. Model plaćanja: T/T, L/C, Paypal i Western Union
3. Mnogi modeli dostave: Zračnim putem, Morskim putem, Ekspresno (DHL, Fedex, TNT UPS...)
4. Vrijeme isporuke: Obično 14 dana nakon primitka narudžbe
5. Luka ukrcaja: Šangaj
6. Jamstveni rok: U roku od 12 mjeseci nakon otpreme.
7. Upute za uporabu na zahtjev.
8. Mogu se izraditi prilagođeni crtež, uzorak i paket.
Tehničke specifikacije:
| Proizvod | Opis | Broj dijela |
| Završno opterećenje | N muški / N ženski, 2W | TEL-TL-NM/F2W |
| N muški / N ženski, 5W | TEL-TL-NM/F5W | |
| N muški / N ženski, 10 W | TEL-TL-NM/F10W | |
| N muški / N ženski, 25 W | TEL-TL-NM/F25W | |
| N muški / N ženski, 50 W | TEL-TL-NM/F50W | |
| N muški / N ženski, 100 W | TEL-TL-NM/F100W | |
| DIN muški / ženski, 10 W | TEL-TL-DINM/F10W | |
| DIN muški / ženski, 25 W | TEL-TL-DINM/F25W | |
| DIN muški / ženski, 50 W | TEL-TL-DINM/F50W | |
| DIN muški / ženski, 100 W | TEL-TL-DINM/F100W |
Često postavljana pitanja
Što je s kvalitetom vaših proizvoda?
Sve proizvode koje isporučujemo strogo testira naš odjel za kontrolu kvalitete prije isporuke.
Možete li ponuditi uzorke za testiranje prije nego što pošaljete jednu formalnu narudžbu?
Uzorci za testiranje mogu se dostaviti besplatno pod uvjetom da snosite troškove dostave.
Koliko je obično vrijeme vaše dostave?
Naše vrijeme isporuke je obično unutar 14 dana nakon što primimo vašu narudžbu.
Koje su vaše metode dostave?
Morskim putem; Zračnim putem (luka Šangaj); ili putem UPS-a, DHL-a, FeDexa, TNT-a itd.
Možete li nam poslati uzorak za razvoj?
Da, možemo. Uzorci mogu biti dostavljeni u roku od 7 radnih dana.
Možemo li otisnuti naš logotip ili naziv tvrtke na vašim proizvodima ili pakiranju?
Da, možete. Logotip i naziv tvrtke mogu se otisnuti na naše proizvode. Možete nam poslati grafički dizajn.putem e-pošte u JPEG ili TIFF formatu.
Je li MOQ fiksna?
MOQ je fleksibilan i prihvaćamo male narudžbe u prvom pokušaju kao probnu narudžbu.
| Električne karakteristike | |
| Karakteristike Impedancija | 50 Ohma |
| Frekvencijski raspon | DC~3 GHz |
| Radna vlažnost | 0-90% |
| Nazivna snaga | 50 W |
| Konektor | N muškarac |
| VSWR | 1.15 |
| Raspon temperature ℃ | -35~+65 |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
