Sklop optičkog kabela, DLC/PC, DLC/PC, jednomodni, GYFJH 2B1 (LSZH), 7,0 mm, 2 jezgre, vanjska zaštićena grana
Optički kabel ima DLC/PC konektore i dostupan je u jednomodnoj i višemodnoj konfiguraciji. Izrađen je od materijala GYFJH 2B1 (LSZH), što osigurava sigurnost i trajnost. Kabel ima promjer od 7,0 mm i sadrži 2 jezgre, što ga čini prikladnim za vanjske primjene na zaštićenim granama.
FTTA (optičko-antenski) patch kabel dizajniran je za razne primjene, uključujući:
● 3G i 4G bazne stanice
● Zrakoplovstvo i obrana
● Dijagnostika opreme
● Senzori s optičkim vlaknima
● FTTA, FTTP i FTTX mreže
● WiMAX
● Jedinice osnovnog pojasa (BBU)
● Daljinske radio jedinice (RRU)
● Daljinske radio glave (RRH)
● Dugoročna evolucija (LTE)
GJFJV kabel
Jednomodno vlakno
| Artikal | Jedinica | Specifikacija |
| Slabljenje | dB/km | 1310 nm ≤ 0,41550 nm ≤ 0,3 |
| Disperzija | Ps/nm.km | 1285~1330nm≤3,51550 nm ≤ 18,0 |
| Valna duljina nulte disperzije | Nm | 1300~1324 |
| Nagib nulte disperzije | Ps/nm.km | ≤0,095 |
| Granična valna duljina vlakna | Nm | ≤1260 |
| Promjer polja moda | Um | 9,2±0,5 |
| Koncentričnost polja moda | Um | <=0,8 |
| Promjer obloge | um | 125±1,0 |
| Nekružnost obloge | % | ≤1,0 |
| Pogreška koncentričnosti premaza/obloge | Um | ≤12,5 |
| Promjer premaza | um | 245±10 |
| savijanje, slabljenje inducirano ovisnošću | 1550 nm, 1 zavoj, promjer 32 mm, 100 nm, promjer 60 mm | ≤0,5 dB |
| Dokazni test | kpsi | ≥100 |
Svaki zahtjev
| 1 – Broj vlakana -------22 – Karakteristika vlakna -------OD: 245±10um 3 Karakteristika čvrstog međuspremnika 4 vanjski promjer: 0,87 ± 0,05 mm 2.0LSZH simplex optički kabel: Boja: prema ugovor - Bijeli PVC debljine 0,9 mm - vanjski promjer: 0,87±0,06 mm Debljina: 0,30±0,03 mm
5 – Vanjska jakna: LSZH |
Specifikacija konektora
Jednomodni
| ARTIKAL | PARAMETAR | |
| Vrsta konektora | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. | LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC |
| Gubitak umetanja | <=0,2 dB | <=0,3 dB |
| Gubitak povratka | >=50 dB | >=60 dB |
| Način rada s optičkim vlaknima | Jednomodni | |
| Radna valna duljina | 1310, 1550 nm | |
| Valna duljina ispitivanja | 1310, 1550 nm | |
| Ponovljivost | <=0,1 | |
| Zamjenjivost | <=0,2 dB | |
| Izdržljivost | <=0,2 dB | |
| Duljina vlakana | 1m, 2m….. bilo koja duljina po izboru. | |
| Duljina i tolerancija | 10 cm | |
| Radna temperatura | -40°C ~ +85°C | |
| Temperatura skladištenja | -40°C ~ +85°C | |
Više načina rada
| ARTIKAL | PARAMETAR |
| Vrsta konektora | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. Izborno |
| Način rada s optičkim vlaknima | Višemodni |
| Radna valna duljina | 850, 1300 nm |
| Valna duljina ispitivanja | 850, 1300 nm |
| Gubitak umetanja | <=0,2 dB |
| Gubitak povratka | >=35 dB |
| Ponovljivost | <=0,1 |
| Zamjenjivost | <=0,2 dB |
| Izdržljivost | <=0,2 dB |
| Duljina vlakana | 1m, 2m….. bilo koja duljina po izboru. |
| Duljina i tolerancija | 10 cm |
| Radna temperatura | -40°C ~ +85°C |
| Temperatura skladištenja | -40°C ~ +85°C |