Antene/ Bazne stanice/Radiodifuzija/Kabelski sklopovi/Mobilne mreže/Komponente/Instrumentacija/Mikrovalni radio/Vojno-aerodinamička oprema
PCS/Radar/Radio/Satcom/Zaštita od prenapona WLAN
1. Također prilagođavamo posebne proizvode kako bismo zadovoljili zahtjeve naših klijenata. Samo nam pokažite svoj crtež, uzorak ili naznačene detalje, mi ćemo ga proizvesti ili nam ljubazno pošaljite svoje specifične inženjerske parametre kao što su IMD, VSWR, prevlačenje itd.
2. Uzorak je u redu dostaviti.
3. Na vaš upit odgovorit ćemo vam u roku od 24 sata.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Opis
N muški kutni konektor za superfleksibilni kabel od 1/2″
| Materijal i prevlaka | |
| Kontakt u centru | Mesing / posrebrivanje |
| Izolator | PTFE |
| Tijelo i vanjski vodič | Mesing / legura presvučena troslojnom legurom |
| Brtva | Silikonska guma |
| Električne karakteristike | |
| Karakteristike Impedancija | 50 Ohma |
| Frekvencijski raspon | DC~3 GHz |
| Otpor izolacije | ≥5000MΩ |
| Dielektrična čvrstoća | ≥2500 V rms |
| Otpor središnjeg kontakta | ≤1,0 mΩ |
| Vanjski kontaktni otpor | ≤0,2 mΩ |
| Gubitak umetanja | ≤0,12 dB pri 3 GHz |
| VSWR | ≤1,1@-3,0 GHz |
| Raspon temperature | -40~85℃ |
| PIM dBc (2×20W) | ≤-160 dBc (2×20 W) |
| Vodootporno | IP67 |
Upute za instalaciju N ili 7 / 16 ili 4310 1 / 2″ super fleksibilnog kabela
Struktura konektora: (Sl. 1)
A. prednja matica
B. stražnja matica
C. brtva

Dimenzije za skidanje izolacije prikazane su na dijagramu (slika 2), prilikom skidanja izolacije treba obratiti pozornost na:
1. Krajnja površina unutarnjeg vodiča treba biti zakošena.
2. Uklonite nečistoće poput bakrenih naslaga i neravnina na krajnjoj površini kabela.

Sastavljanje brtvenog dijela: Zavrnite brtveni dio duž vanjskog vodiča kabela kao što je prikazano na dijagramu (slika 3).

Sastavljanje stražnje matice (slika 3).

Spojite prednju i stražnju maticu vijcima kao što je prikazano na dijagramu (slika 5)
1. Prije zavrtanja, namažite o-prsten slojem maziva.
2. Držite stražnju maticu i kabel nepomičnima, pričvrstite glavni dio školjke vijcima na stražnji dio školjke. Pričvrstite glavni dio školjke stražnjeg dijela školjke vijcima. Sastavljanje je završeno.
